O szkole

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Edwarda Szymańskiego w Grzebowilku to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a edukacja z pasją. Nasza szkoła, dumnie nosząca imię wybitnego poety i działacza społecznego, oferuje uczniom wszechstronny rozwój w przyjaznym i inspirującym środowisku.

Patron Szkoły

Edward Szymański, patron naszej szkoły, był wybitnym poetą i działaczem społecznym, którego życie i twórczość są dla nas źródłem inspiracji. Jego dziedzictwo przypomina nam o znaczeniu uczciwości, odwagi i zaangażowania społecznego.

Historia Szkoły

Historia naszej szkoły sięga roku 1964, kiedy to rozpoczęła swoją działalność w wynajmowanych izbach. Przez lata szkoła rozwijała się, budowała nowoczesne zaplecze i zdobywała liczne osiągnięcia edukacyjne. Przebieg tych niezwykłych lat i ważne wydarzenia z historii szkoły znajdziesz na stronie Historia Szkoły.

Hymn Szkoły

Hymn naszej szkoły jest ważnym elementem szkolnych uroczystości. Słowa hymnu, stworzone z inicjatywy społeczności szkolnej, odzwierciedlają nasze wartości i dumę z bycia częścią tej wyjątkowej placówki. Tekst hymnu znajdziesz na stronie Hymn Szkoły.

Kadra Szkoły

Nasi nauczyciele to zespół doświadczonych pedagogów, którzy z zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzą do każdego ucznia. Dbają o wszechstronny rozwój dzieci, wspierając ich w nauce, rozwijaniu talentów oraz kształtowaniu wartości moralnych. Więcej o naszej kadrze można przeczytać na stronie Kadra Szkoły.

Menu