Złoty czwartek! Nasi lekkoatleci zdominowali podium

To był prawdziwy pokaz siły i sportowej dominacji! Podczas czwartkowych zawodów lekkoatletycznych (21 maja) nasi reprezentanci nie dali szans rywalom, raz po raz meldując się na najwyższych stopniach podium. W niektórych konkurencjach walka o medale rozegrała się wyłącznie między naszymi zawodnikami. Zobaczcie pełną galerii fotorelację z tego dnia pełnego triumfów!

Czwartek, 21 maja, zapisze się w historii naszych startów jako dzień absolutnego triumfu. Pogoda dopisała, ale to nie słońce, a forma naszych lekkoatletów błyszczała najjaśniej na stadionie. Kolejne starty przynosiły nam nie tylko powody do dumy, ale i worki dyplomów.

„Wiedzieliśmy, że jesteśmy w formie, ale opanowanie całego podium przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Ci młodzi ludzie pokazali klasę mistrzów.”

Emocje zatrzymane w kadrze

Sport to jednak nie tylko Suche wyniki i statystyki – to przede wszystkim czysta pasja, radość i łzy szczęścia. Wszystko to udało się uchwycić na zdjęciach, a szczegóły i więcej zdjęć w zakładce SPORT.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom dziękujemy za tak piękne reprezentowanie naszych barw. Jesteście inspiracją!

21 maja