WYCIECZKA KLASY 1 DO SILVERADO

Uczniowie klasy 1 mieli okazję uczestniczyć w niezwykłej wycieczce do fabryki bombek Silverado w Józefowie.

Uczniowie  klasy 1 mieli okazję uczestniczyć w  niezwykłej wycieczce do fabryki bombek Silverado w Józefowie. Oto krótkie podsumowanie ich przygody:

Uczniowie mieli okazję zobaczyć proces produkcji szklanych ozdób. Wysoka temperatura była fascynująca, ponieważ z szklanych rurek kształtowane były bombki. To prawdziwie interesujące doświadczenie zobaczyć, jak zwykłe rurki zamieniają się w piękne ozdoby.

Następnie uczniowie zwiedzili pomieszczenie, gdzie bombki były barwione na różne sposoby. To zapewne było ciekawe, gdyż mogli zobaczyć, jak dodanie różnych kolorów wpływa na wygląd finalnego produktu.

Uczniowie mieli możliwość uczestniczyć w zajęciach warsztatowych i  samodzielnie udekorować swoje bombki. To był świetny sposób na wyrażenie swojej kreatywności i stworzenie własnej, niepowtarzalnej ozdoby.

Odwiedzenie wzorcowni, gdzie znajdowało się ponad 10.000 unikatowych bombek, zapewne było niezwykłym doświadczeniem. Zobaczenie takiej różnorodności i piękna musiało robić ogromne wrażenie nie tylko na dzieciach, ale i na nauczycielach 😊.

Na zakończenie wycieczki uczniowie mogli odwiedzić sklep z ozdobami choinkowymi, gdzie mieli szansę zakupić pamiątki. To świetny sposób na zakończenie przygody i zabranie ze sobą części wspomnień do domu.

Cała wycieczka zapewne była niezapomnianym doświadczeniem dla uczniów, które na długo pozostanie w ich pamięci.

Monika Musiałkiewicz