Wieczorek pożegnalny klasy ósmej

W czwartkowe popołudnie 6 czerwca odbył się Wieczorek pożegnalny uczniów klasy VIII. Imprezę na terenie szkoły zorganizowali rodzice ósmoklasistów, którzy uroczyście powitali zaproszonych gości, Panią Dyrektor, Grono Pedagogiczne, przedstawicieli uczniowskich trójek klasowych i zaprosili do wspólnego biesiadowania.

Po poczęstunku ósmoklasiści wraz z wychowawczynią zaprosili wszystkich zgromadzonych do obejrzenia i wysłuchania przygotowanego przez nich programu artystycznego. Występ w humorystyczny sposób traktował o życiu uczniów, przypominał niektóre scenki z lat spędzonych w murach „poczciwej podstawówki”, ale też budził refleksję nad upływem czasu i koniecznością wyboru dalszej drogi. Uczniowie podziękowali rodzicom i nauczycielom, śpiewając ułożone specjalnie dla nich piosenki.

Dziewczęta z klasy VII w popisowym występie pożegnały ósmoklasistów odśpiewaniem żartobliwych przyśpiewek na ich temat oraz wręczeniem drobnych upominków. Grzebowilskiej tradycji stało się zadość.

Wszyscy dobrze się bawili się przy muzyce DJ Kuby do późnego wieczora ;) i na bieżąco informowali o wszystkim nieobecnego z powodu choroby kolegę Piotra.

Magdalena Piętka

fot. Elżbieta Mirosz