Kamilka Dybikowska wśród laureatów VIII Powiatowego Konkursu Pięknego Czytania!

19 listopada 2019 r. w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Mińsku Mazowieckim odbyła się uroczysta gala podsumowująca VIII edycję Konkursu Pięknego Czytania. Uczennica klasy I – Kamilka Dybikowska znalazła się w gronie laureatów. Otrzymała wyróżnienie w kategorii uczniów klas I-V. Serdeczne gratulujemy!!!

Magdalena Piętka

fot. Danuta Dybikowska

Echa Konkursu Pięknego Czytania…

W dniach 6 - 7 listopada 2019 r. w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Mińsku Mazowieckim odbył się VIII Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania.

Konkurs obejmował następujące kategorie wiekowe: szkoły podstawowe kl. I-V i VI-VIII oraz szkoły średnie. Uczestnicy kl. I-V czytali utwory Stanisławy Gujskiej a pozostali prozę Gustawa Herlinga Grudzińskiego.

Naszą szkołę godnie reprezentowali: Kamila Dybikowska z kl. I, Nikodem Nosal i Mateusz Magdoń z kl. V, zaś w kategorii klas VI-VIII trzy siódmoklasistki: Julia Aleksandrowicz, Natalia Konowrocka i Maja Magdoń.

Jury miało twardy orzech do zgryzienia, ponieważ w eliminacjach konkursowych wystąpiło 185 uczestników. Na liście laureatów opublikowanej na stronie Biblioteki Pedagogicznej znalazła się nasza najmłodsza uczestniczka - Kamilka Dybikowska! Serdecznie gratulujemy laureatce i wszystkim uczestnikom etapu powiatowego!

Magdalena Piętka

fot. Magdalena Piętka