Dzień Edukacji Narodowej

14 października to tradycyjnie obchodzony w całym naszym kraju, także w naszej szkole - Dzień Nauczyciela, święto osób związanych z edukacją i szkolnictwem.

W radosnych nastrojach spotkaliśmy się wszyscy przed południem, aby podczas akademii przygotowanej przez SU złożyć życzenia i wręczyć kwiaty nauczycielom i pracownikom obsługi.

Uczniowie klas VII i III przygotowali krótkie przedstawienia, starsi dotyczące śmiesznych perypetii związanych z życiem uczniowskim, zaś młodsi zabrali publiczność w odwiedziny do domu babci- nauczycielki.

Jak co roku SU zorganizował konkurs - plebiscyt pt. ,,SZKARŁATNA  RÓŻA". Uczniowie poprzez głosowanie wybierali swojego ulubionego nauczyciela. W tym roku jego laureatem został pan Kamil Kubicki!

Po akademii na uczniów czekała miła niespodzianka... Uczniowie klasy 7 i 8 wcielili się na jedną godzinę lekcyjną w role nauczycieli oraz pracowników szkoły. To był dzień pełen miłych wrażeń!

Agnieszka Kobza
M.P.